O nás

Posted in Uncategorised

O firme

Monikinetorty s.r.o.

Majcichov č. 626

919 22

 

Prevádzka: Majcichov č. 670

 

Konateľ: Monika Sisková

Firma zapísaná:

č. ObU-TT-OZP1-2013/13147-2

č. živnostenského registra 250-34242 zo dňa 24.09.2013

 

IČO:     47453567

 

Vsaďte na kvalitu!

 

Roky plné čerstvosti, veľkorysosti a tradície.

"monikinetorty" sú dnes celoslovensky známym výrobcom cukrárenských výrobkov. Nosným artiklom firmy sú jedinečné, umelecky vypracované torty. Pôvodná myšlienka, ktorá nás inšpirovala od založenia firmy je stále aktuálna.

Čerstvosť

"monikinetorty" zaručujú čerstvé a kvalitné produkty. Torty aj zákusky sa vyrábajú vždy podľa tradičnej receptúry s použitím tých najkvalitnejších prísad a ingrediencií. Skrátka tie nejlepšie prísady, ktoré náš trh môže ponúknuť. Tiež používame najmodernejšiu technológiu, ktorá naviac zaručuje čerstvosť, kvalitu, a bezpečnosť. "monikinetorty" zaviedli rizikovú analýzu a systém kontroly kritických miest (HACCP). Pravidelná kontrola a laboratórne rozbory našich výrobkov sú samozrejmosťou. Produkty firmy "monikinetorty" nikde inde ako priamo u výrobcu nekúpite. Osobným odberom priamo v predajni firmy ste chránení od zbytočného skladovania, prepravy výrobkov a čerstvosť a kvalitu máte 100 % zaručenú.

Veľkorysosť

Život je plný príležitostí, kedy môžete ukázať svoju veľkorysosť tým, že myslíte na ostatných. Príležitostí je vždy mnoho - či už sú to narodeniny, večierok, svadby, rodinné oslavy alebo prejav vďaky. Čas, kedy chcete niekomu ukázať, ako veľmi ho máte radi, či ako veľa pre Vás znamená. Alebo momenty, keď chcete prekvapiť či poblahoželať niekomu alebo len tak bez akéhokoľvek špeciálneho dôvodu rozmaznávať. Či už je tá príležitosť veľká alebo malá, produkty od "monikinetorty" sú vynikajúcim darčekom.

Tradícia

Zakladateľka, Monika Sisková vybudovala svoju firmu na pevných zásadách. Aj dnes hájime tieto zásady s hrdosťou – preto nám tak záleží na našich výrobkoch a nikdy by sme nezradili našu tradíciu vynikajúcej kvality. Tradícía a kvalita v modernom prostredí. Napriek tomu, že tradícia je jedna z našich hlavných hodnôt, "monikinetorty" často dokážu prekvapiť trh novými výrobkami a príchuťami.

 

Prečo my?

 

Čím sa odlišujeme od ostatných výrobcov toriet ?

Našou prioritou je individuálny prístup k zákazníkom. Ponúkame Vám možnosť pripraviť si tortu podľa vlastných požiadaviek od výberu veľkosti, zdobenia, chutí až po doplnkové služby. Vy sami si vďaka nám vytvárate tortu šitú na mieru. Vždy si nájdeme čas osobne s vami všetky detaily objednávky prebrať. Sme pripravení na to, že u nás strávite čas potrebný na splnenie vašich snov. Vaša torta bude ešte len vo vašich predstavách, vy už vyskúšate jej chuť. Toto všetko Vám vieme poskytnúť.

 

Začiatky

 

1990

Monika Sisková, majiteľka a zakladateľka firmy ale hlavne majiteľka a zakladateľka značky "monikinetorty" ukončila štúdium a rozhodla venovať nielen svoje nadobudnuté vedomosti cukrárenskej výrobe, ale hlavne svoje túžby a kreativitu vkladať do výrobkov, ktoré prinášajú zákazníkom neopakovateľné chvíle. Skúsenosti nadobúdala postupne v cukrárenských výrobniach v Bratislave, Galante, Seredi a Trnave.

2006

V roku 2006 sa Monika Sisková rozhodla pre svoju vlastnú cestu. Značka "monikinetorty" sa začala dostávať do povedomia zákazníkov na svadobných veľtrhoch. Krok s postupným rozšírením priestorov o malú cukrárničku priniesol ďalšie možnosti. Galéria makiet toriet, ktoré dopĺňajú výzdobu cukrárne nemá na Slovensku konkurenciu. Zákazník si vďaka tomu vie vopred predstaviť mnoho detailov svojej budúcej torty. Firma "monikinetorty" prešla do dnešnej doby veľký kus cesty! Monika Sisková sa dnes môže pochváliť, že jej torty poznajú už aj za hranicami Slovenska.

 

Nie som taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci

Túto vetu sme nevymysleli my, povedal ju Henry Ford, podnikateľ dvadsiateho storočia, zakladateľ americkej automobilky Ford. Pozrieme sa na tento problém trochu bližšie z pohľadu nášho zákazníka. Chce zákazník lacnú tortu bez ohľadu na kvalitu? Uspokojí sa zákazník s výhodnou ponukou bez ohľadu na to, aby vedel z akých materiálov bola torta vyrobená. Odkiaľ bol materiál zaobstaraný? Môže si byť zákazník istý technologickými postupmi pri výrobe? Chce zákazník lacnú tortu, ktorú si objedná cez telefón a od anonymného výrobcu? Ak si na tieto otázky odpovie zákazník ANO..., "monikinetorty" nie sú pre neho tá správna firma. Ak ale zákazník hľadá kvalitu, individuálny prístup a jeho rozhodnutie je podporené referenciami alebo vlastnou skúsenosťou, pre takéhoto zákazníka urobíme všetko, aby bol spokojný s našim výrobkom, ale aby sa s dôverou na našu firmu obrátil aj v budúcnosti.

Veľa správnych rozhodnutí Vám praje kolektív "monikinetorty"

 

 

Otváracie hodiny


Predaj zákuskov:
iba v piatok
13.00 - 18.00
iba v sobotu
8.00 - 16.00
každú nedeľu ZATVORENÉ

Referencie

Kaskády 10 leto

 Monikinetorty sú súčasťou osláv firiem, spoločností, ale aj životných jubileí známych osobností. 

 

Čítať ďalej...

Kontakt

mobil: 0903 96 69 54

email: info(at)monikinetorty.sk

Čítať ďalej...