Torty

Posted in Torty

  412. január 2014, Hotel InterContinental Praha

   Veľký úspech na medzinárodnej cukrárskej súťaži

  Začiatok roka nám priniesol nielen neobvykle veľa práce s prípravou exponátov na svadobné výstavy a veľtrhy, ale zabrať nám dala aj nová výzva.

  Medzinárodná cukrárska súťaž pod názvom "Svatební dort roku 2014" bola pre nás nielen novou skúsenosťou a výzvou,ale hlavne nám táto súťaž mala nadstaviť zrkadlo.

  Mohli sme sa presvedčiť, ako našu prácu vníma nielen verejnosť, ale hlavne medzinárodná odborná porota.

   Súťaž skončila pre nás veľkým úspechom.

   Zisk 2. miesta v hlavnej kategórii bol o to príjemnejší, že sme presvedčili porotu nielen naším konceptom, detailným prevedením zdobenia torty, ale hlavne chuťou našej torty.


     Priblížili sme sa tak k európskym trendom a naplnili sme tiež do bodky slová predsedu poroty, ktorým bol viacnásobný cukrár roku v Českej republike Lukáš Skála. Jeho vyjadrenie na záver hodnotenia súťaže znelo: "Chuť torty je minimálne tak dôležitá, ako jej výzor."
  

Vitajte v sekcii TORTY!

Podľa Vášho želania vytvoríme torty na rôzne príležitosti.

Prezrite si ukážky našich výtvorov a nechajte sa inšpirovať, alebo si prineste vzor a my Vám upečieme tortu podľa Vašich predstáv!

Vzhľadom na to, že chceme zákazníkom pripraviť naše torty podľa ich želania, nie je možné zostaviť univerzálny cenník našich výrobkov. Na cenu vplýva množstvo faktorov, ktoré ovplyvňuje samotné želanie zákazníka. Preto Vás prosíme o pochopenie a v prípade Vášho záujmu nás kontaktujte a my Vám pripravíme cenovú ponuku!

 

Dôležité informácie pre zákazníkov

Cena toriet na našej stránke nie je uvedená, pretože univerzálna cena na naše torty neexistuje, cena sa odvíja od požiadaviek zákazníka (veľkosť, chuť, zdobenie.....)

V našej cukrárskej výrobni torty nevážime ..., tým pádom ani neberieme objednávky na torty na základe hmotnosti. V našej výrobni si dohodneme veľkosť torty vždy na základe počtu porcií, ktoré zákazník potrebuje.

Naše torty sú v každom prípade originálne a spĺňajú všetky požiadavky, ktoré si zákazník praje

Ak máte záujem o cenu konkrétnej torty (konkrétnych toriet), kontaktujte ma prosím mailom a ja Vám napíšem približnú cenu

V prvom rade potrebujem vedieť presný termín, na kedy by ste tortu, torty alebo zákusky potrebovali, pretože máme niektoré termíny niekoľko týždňov aj mesiacov dopredu už plne obsadené a nemohla by som Vám objednávku akceptovať

Navrhujem preto všetkým zákazníkom, aby ste si telefonicky dohodli stretnutie, kde budeme mať čas a priestor prebrať všetky detaily, ktoré Vás budú zaujímať (ideálny deň na stretnutie je Sobota)

 

Vsaďte na kvalitu !

Roky plné čerstvosti, veľkorysosti a tradície.

"monikinetorty" sú dnes celoslovensky známym výrobcom cukrárenských výrobkov. Nosným artiklom firmy sú jedinečné, umelecky vypracované torty. Pôvodná myšlienka, ktorá nás inšpirovala od založenia firmy je stále aktuálna.

Čerstvosť

"monikinetorty" zaručujú čerstvé a kvalitné produkty. Torty aj zákusky sa vyrábajú vždy podľa tradičnej receptúry s použitím tých najkvalitnejších prísad a ingrediencií. Skrátka tie nejlepšie prísady, ktoré náš trh môže ponúknuť. Tiež používame najmodernejšiu technológiu, ktorá naviac zaručuje čerstvosť, kvalitu, a bezpečnosť. "monikinetorty" zaviedli rizikovú analýzu a systém kontroly kritických miest (HACCP). Pravidelná kontrola a laboratórne rozbory našich výrobkov sú samozrejmosťou. Produkty firmy "monikinetorty" nikde inde ako priamo u výrobcu nekúpite. Osobným odberom priamo v predajni firmy ste chránení od zbytočného skladovania, prepravy výrobkov a čerstvosť a kvalitu máte 100 % zaručenú.

Veľkorysosť

Život je plný príležitostí, kedy môžete ukázať svoju veľkorysosť tým, že myslíte na ostatných. Príležitostí je vždy mnoho - či už sú to narodeniny, večierok, svadby, rodinné oslavy alebo prejav vďaky. Čas, kedy chcete niekomu ukázať, ako veľmi ho máte radi, či ako veľa pre Vás znamená. Alebo momenty, keď chcete prekvapiť či poblahoželať niekomu alebo len tak bez akéhokoľvek špeciálneho dôvodu rozmaznávať. Či už je tá príležitosť veľká alebo malá, produkty od "monikinetorty" sú vynikajúcim darčekom.

Tradícia

Zakladateľka, Monika Sisková vybudovala svoju firmu na pevných zásadách. Aj dnes hájime tieto zásady s hrdosťou – preto nám tak záleží na našich výrobkoch a nikdy by sme nezradili našu tradíciu vynikajúcej kvality. Tradícía a kvalita v modernom prostredí. Napriek tomu, že tradícia je jedna z našich hlavných hodnôt, "monikinetorty" často dokážu prekvapiť trh novými výrobkami a príchuťami.

Prečo my ?

Čím sa odlišujeme od ostatných výrobcov toriet ?

Našou prioritou je individuálny prístup k zákazníkom. Ponúkame Vám možnosť pripraviť si tortu podľa vlastných požiadaviek od výberu veľkosti, zdobenia, chutí až po doplnkové služby. Vy sami si vďaka nám vytvárate tortu šitú na mieru. Vždy si nájdeme čas osobne s vami všetky detaily objednávky prebrať. Sme pripravení na to, že u nás strávite čas potrebný na splnenie vašich snov. Vaša torta bude ešte len vo vašich predstavách, vy už vyskúšate jej chuť. Toto všetko Vám vieme poskytnúť.

Nie som taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci

Túto vetu sme nevymysleli my, povedal ju Henry Ford, podnikateľ dvadsiateho storočia, zakladateľ americkej automobilky Ford. Pozrieme sa na tento problém trochu bližšie z pohľadu nášho zákazníka. Chce zákazník lacnú tortu bez ohľadu na kvalitu? Uspokojí sa zákazník s výhodnou ponukou bez ohľadu na to, aby vedel z akých materiálov bola torta vyrobená. Odkiaľ bol materiál zaobstaraný? Môže si byť zákazník istý technologickými postupmi pri výrobe? Chce zákazník lacnú tortu, ktorú si objedná cez telefón a od anonymného výrobcu? Ak si na tieto otázky odpovie zákazník ANO..., "monikinetorty" nie sú pre neho tá správna firma. Ak ale zákazník hľadá kvalitu, individuálny prístup a jeho rozhodnutie je podporené referenciami alebo vlastnou skúsenosťou, pre takéhoto zákazníka urobíme všetko, aby bol spokojný s našim výrobkom, ale aby sa s dôverou na našu firmu obrátil aj v budúcnosti.

Veľa správnych rozhodnutí Vám praje kolektív "monikinetorty"

 

Otváracie hodiny


Predaj zákuskov:
iba v piatok
13.00 - 18.00
iba v sobotu
8.00 - 16.00
každú nedeľu ZATVORENÉ

Referencie

Kaskády 10 leto

 Monikinetorty sú súčasťou osláv firiem, spoločností, ale aj životných jubileí známych osobností. 

 

Čítať ďalej...

Kontakt

mobil: 0903 96 69 54

email: info(at)monikinetorty.sk

Čítať ďalej...